Product Description
Ingebouwde ingegraven hottub jacuzzi
* Snelle tip: vergeet niet om technische fiches en 3D-beelden van dit model te bekijken, kies uit de bovenstaande lijst.
Als je het soort persoon bent die het leuk vindt om dingen zelf te maken, dan is het terras model precies wat je zoekt. De mogelijkheden voor plaatsing zijn eindeloos en de hottub zelf wordt meestal geheel of gedeeltelijk verzonken in de grond. Een hottub geheel of gedeeltelijk in de grond wegwerken is waarschijnlijk een van de esthetisch mooiste en makkelijkst te plaatsen mogelijkheden. Je kunt daarnaast de individuele look van de tub aanpassen aan je eigen voorkeuren zonder meerkosten door de decoratieve elementen die op elk van onze tubs zitten. Hoewel er geen houten onderdelen op de bodem, wanden en deksel zitten moet je bij dit model goed letten op de isolatie. Alle systemen in de tub, zoals de watermassage, led-lichten, filtratie en verschillende soorten verwarmers kunnen op elkaar aangesloten worden. Dit model is uniek omdat het makkelijk aan eigen voorkeuren aangepast kan worden en er daardoor altijd anders uitziet.
Na een jaartje zwoegen eindelijk klaar!
Hottub van TimberinPosted by Michel Maat on Thursday, 14 July 2022
Bertrand –
Bonjour,
Voici 2 photos du bain installé.
Le bain est bien et très agréable. Et il chauffe vite et bien.
On va partager ces 2 photos sur Facebook (via Isabelle).
Merci de nous faire parvenir le thermomètre
Bien cordialement,
Bertrand
Joris –
Het was wel lang wachten wegens COVID 19 maar als hij geleverd is hebben we er al veel plezier van gehad.
Martin –
Afgelopen december 2020 hebben wij nadat we diverse mensen hebben gesproken die ook een hottub hadden van Timberin een inbouw hottub besteld.
Eind februari 2021 is deze geleverd.
De communicatie met Timberin en de chauffeur is bijzonder goed.
Er word zeer snel op mail gereageerd.
De hottub is inmiddels ingegraven maar moet alleen nog met hout worden afgewerkt, foto’s daarvan volgen nog.
Ronald –
Zoals beloofd een foto van de nieuwe hottub.
Bedankt voor alles.
Joost –
Hoewel ik het in eerste instantie spannend vond om een hottub in Litouwen te kopen toch gedaan wegens prijs kwaliteit.
Alles ging perfect.
Vanaf contractvorming tot levering bij mijn tweede huis in Frankrijk alles uitstekend verlopen.
Goede en plezierige communicatie, goede levering binnen de beloofde leveringstermijn.
Mooi zorgvuldig geproduceerd product.
Ruud –
We hebben de hottub zonder ombouw besteld. De opgegeven maatvoering klopte precies met de afmetingen van de hottub, transport, plaatsing en het maken van de ombouw leverden daardoor geen problemen op. De RVS kachel werkt prima, de toevoer slangen waren iets te kort maar dat wist ik van te voren, hiervoor heb ik eenvoudig nieuwe slangen geplaatst. De pomp met zandfilter en UV lamp zijn eenvoudig aan te sluiten, de locatie van de aansluit punten hebben we kunnen opgeven.
Voor de rest is het genieten, de hottub blijft lang warm doordat de hottub en deksel geïsoleerd is. Per dag koelt het water ongeveer 5 graden af.
Marja –
Goedemiddag,
U mag deze recensie en foto’s gebruiken op uw website. Graag geen achternaam of verdere link naar mij persoonlijk.
Dank voor de service!
Vorig jaar hebben wij bij jullie een inbouw hottub gekocht. In de aanloop hiernaartoe hadden wij heel veel aan de foto’s en recensies van andere klanten.
Daarom leek het me leuk om nu ook onze foto’s te delen. Het is -al zeg ik het zelf- prachtig geworden!
We zijn heel blij met de service van TimberIN: het meedenken, jullie geduld, het snelle antwoorden en de betrouwbare levering van precies hetgeen we besteld hadden.
Vriendelijk dank, Marja